• Teambuliding

• Bodkou za školským rokom pre pedagógov bol teambuilding na hrade Beckov. Pozreli sme si zrekonštruované priestory hradu a ukončili dobrým obedom v Beckovskej kúrii :-)

• Teambuilding – júl 2024

• Kto bol Stibor zo Stiboríc? Prečo má hrad názov Beckov? Koľko brán má hrad? Koľko vojakov sa zmestilo do kasární a prečo? Načo slúžil kamenec pri hygiene stredovekej šľachty? Koľko vážila košeľa rytiera? Odpovede na tieto otázky sme sa dozvedeli počas prehliadky hradu Beckov, kam vyrazili učitelia, vedenie školy a pán starosta v rámci teambuildingu. Prehliadke hradu predchádzala ukážka sokoliarskeho umenia. Bolo úžasné vidieť, ako tieto majestátne vtáky lietajú a reagujú na povely svojich tréneriek. Dozvedeli sme sa množstvo zaujímavých informácií o ich chove, trénovaní, či kŕmení.
            Samotná prehliadka so sprievodkyňou bola veľmi poučná a tiež zábavná. Počasie nám prialo, takže dobrá nálada len umocnila zážitok z tohto dňa.

E. Skákalová

• Exkurzia do UĽUV

• 18.06. 2024 žiaci 5. ročníka navštívili pod vedením p. uč. Švorcovej, p. uč. Kocúrkovej a p. uč. Ďuriša tvirivé dielne UĽUV.